Aktualności

Kwietniowe spotkanie

W sobotę 6-go kwietnia o godz. 17stej odbyło się doroczne, wiosenne spotkanie naszego koła wędkarskiego. Tego dnia pojawiło się 12 osób. Rozmowa toczyła się w temacie ewentualnej podwyżki, ale ostatecznie nie zdecydowano się na nią.
W związku z późną porą na zakup ryby oraz faktem że nasz dotychczasowy dostawca uważa że nasze zamówienie rzędu 200 kg ryb to mała kwota - w tym sezonie nie odbędzie się zarybienie. Składki zostaną przeznaczone na paliwo oraz odłożone do przyszłego sezonu.
Na zebraniu ustalono że zawody odbędą się w sobotę 18 maja 2019 tym razem po południu. Spotkanie przed zawodami godz. 14:30 tego dnia, rozpoczęcie zawodów 15:00 i łowienie do godz. 18:00. Oczywiście jak zawsze łowimy na jedną wędkę metodą spławikową.

Odnośnie rozpoczęcia sezonu to JUŻ można łowić na naszym łowisku.
Oczywiście pamiętamy o okresie ochronnym na szczupaka - do końca kwietnia.


(red.)

Wzmocnienie brzegów

Dziękuję wszystkim, którzy na jesieni (głównie we wrześniu) wzmacniali brzegi naszego stawu. Poszły w ruch stalowe siatki, kamienie i wasza robota. Dzięki wielkie za tą akcję. Niektórzy z nas nie mogli się pojawić, ale my - pozostali jesteśmy wam wdzięczni - działacze.

Dzięki !

Tomek
 


Strona główna