Aktualności


Rozczarownie

W sobotę 18 maja 2019 godz. 15:00 na stawie w Lipkowie nie odbyły się zawody wędkarskie. Niektórzy z nas czekali na ten turniej cały rok. Niestety ze względu na obecność 9 osób ustalono że zawody nie odbędą się. Niektórzy przybyli ok. 15:30 byli zdania że na tą godzinę ustalono zawody.
Niestety piszący te słowa nie był obecny na spotkaniu przed sezonem i nie może wypowiedzieć się w tej kwestii.
Wędkarze którzy pozostali na łowisku łowili ładne sztuki m.in. Tomek z Koczarg złowił kilka karpii, ale też Janek z Tomkiem z Lipkowa złowili m.in. karasia 39,5 cm i karpia 50 cm.
Miejmy nadzieję że następnym razem zawody się odbędą i wyłonimy wędkarza roku naszego łowiska.

(red.)
Kwietniowe spotkanie

W sobotę 6-go kwietnia o godz. 17stej odbyło się doroczne, wiosenne spotkanie naszego koła wędkarskiego. Tego dnia pojawiło się 12 osób. Rozmowa toczyła się w temacie ewentualnej podwyżki, ale ostatecznie nie zdecydowano się na nią.
W związku z późną porą na zakup ryby oraz faktem że nasz dotychczasowy dostawca uważa że nasze zamówienie rzędu 200 kg ryb to mała kwota - w tym sezonie nie odbędzie się zarybienie. Składki zostaną przeznaczone na paliwo oraz odłożone do przyszłego sezonu.
Na zebraniu ustalono że zawody odbędą się w sobotę 18 maja 2019 tym razem po południu. Spotkanie przed zawodami godz. 14:30 tego dnia, rozpoczęcie zawodów 15:00 i łowienie do godz. 18:00. Oczywiście jak zawsze łowimy na jedną wędkę metodą spławikową.

Odnośnie rozpoczęcia sezonu to JUŻ można łowić na naszym łowisku.
Oczywiście pamiętamy o okresie ochronnym na szczupaka - do końca kwietnia.


(red.) 


Strona główna