Stronę Parafialnego Stowarzyszenia Wędkarskiego LIN redaguje Tomek Druzd z Lipkowa .
Pomysł na tą stronę powstał ok. sierpnia 2013 r. Inspiracją do jej powstania było przekonanie, że wędkarze należący do koła nie pojawiają się na spotkaniach organizowanych przez zarząd nie dlatego że są ignorantami i nie przychodzą z premedytacją, ale zwyczajnie nie wiedzą o nich. A więc strona ma przede wszystkim charakter informacyjny. W zamiarze ma informować ludzi należących do Koła o zebraniach, okresach ochronnych (po corocznym zarybieniu), mówić o zebraniach związanych z porządkowaniem terenu, przedstawiać okazy członków koła, zawierać regulamin i wymiary ryb jakie u nas można po złowieniu zabrać ze sobą.

Sam autor zajmował się kiedyś tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych. Ta na której aktualnie jesteśmy jest wprawdzie napisana w zwykłym HTMLu, ale jest to jedynie wersja robocza i jest koncepcja napisania jej w Joomli (zresztą część już powstała).

Sponsorem tej strony internetowej jest Parafialne Stowarzyszenie Wędkarskie LIN w Lipkowie. Opłaty dotyczą zarówno domeny (adresu strony), jak i miejsca na serwerze gdzie umieszczone są wszystkie materiały widoczne na niej.
Natomiast redagujący stronę Tomek nieodpłatnie stworzył ją i administruje treściami tutaj zawartymi.

W przypadku pytañ do redaktora strony proszę pisać na adres: tdd@tlen.pl .
Strona główna